GÜNER AKIN LİSESİ 2008 MEZUNLARINDAN ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
1 AYŞEGÜL CESUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
2 İREM AHMETOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
3 OĞUZHAN SARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ RADYO,SİNEMA VE TELEVİZYON
4 BEGÜM ERDEM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
5 İLKNUR GÜLERTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
6 ŞÜKRİYE KARAMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
7 EZGİ AKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
8 SEDA SUNGUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TARİH
9 ESRA ARSLAN MARMARA GAZETECİLİK
10 ELİF TUFAN MARMARA MÜTERCİM TERCÜMANLIK FRANSIZCA
11 IRMAK AKGÜL MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
12 CANSU KIRAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
13 GÜLHAN ŞALE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TARİH
14 FATMA GÜLBAHAR MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ TARİH
15 DUYGU AKSOY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
16 BÜŞRA KANTAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK ALMANCA
17 LALE GÜRLÜK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
18 NESLİHAN KILINÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
19 KÜBRA ÖNEL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
20 ELMAS KİRLİBAL AMASYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
21 GÜLCAN YUSUFOĞLU KAFKAS ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
22 YAVUZ SELİM KURTOĞLU BOZOK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
23 TUĞBA ÇORLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
24 ÖZNUR DEMİR CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
25 SEVİL KARAKILIÇ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
26 PELİN SEYMA ÖNDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
27 GÖKÇE URAL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
28 BURAKCAN ÖZKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK İ.Ö.
29 MELİKE KAYIŞOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
30 MERVE ÇETREFLİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ İ.Ö.
31 MERVE ÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
32 KAAN ZÜMRÜTKAYA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
33 SADIK BAYKARA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERTİSESİ İNŞAAT İ.Ö.
34 MUSTAFA ÖZER ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK İ.Ö.
35 MERYEM ÖLMEZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
36 DİDEM ÜNLÜTÜRK KOÇ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
37 ÖZGE KARAYEL OKAN ÜNİVERSİTESİ DİL AĞIRLIKLI PROGRAMLAR BURSLU
38 DEMET KAYĞUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
39 BATUHAN GÜÇKAYA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
40 BÜŞRA TOKSÖZ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI İNG-TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK İ.Ö.
41 MERVE GÖK FATİH ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSİLİĞİ ( TÜRKÇE )
42 DUYGU ÇİFÇİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON % 50 BURSLU
43 İLKAY YETİK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA İ.Ö.
44 RABİA GÜNAY İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İNG-TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK ( İNG) İ.Ö.
45 HAKAN TOPAÇ FATİH ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BURSLU
46 DİLŞAH ALPARSLAN OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR
47 TOLGAY YASAK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT
48 CEREN YILDIRIM RİZE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
49 CANER ÖZSARAÇ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
50 BARIŞ UZUN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
51 ELİF YILDIZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT
52 YILDIRIM GÖKTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT A.Ö.
53 BİRNUR TOPAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE A.Ö.
54 SAMET ER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
55 BEDİA İSMET GÜRDAMAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ A.Ö.
56 ASLI NUR BİNGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
57 AKIN ERDEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
58 MUSTAFA YEŞİLYURT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET A.Ö.
59 ALİ SİNAN AKHOROZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT A.Ö.
GÜNER AKIN LİSESİ 2007 MEZUNLARINDAN BU SENE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
60 İSMAİL BOZKURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
61 NAZAN TAŞKIN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
62 AHMET UÇTU CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
63 AYCAN YILMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
64 BÜŞRA TÜRKDÖNMEZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ
65 SEVİM GÖKDEMİR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
66 EBRU HIRIOĞLU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART BİYOLOJİ İ.Ö.
67 MERVE YILMAZ AÇIKÖĞRETİM MUHASEBE
68 İBRAHİM YAZAR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK
69 MERYEM KÜLÜNK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
70 ZEYNEP ASLANTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
71 ABDURRAHMAN DÖNMEZ FATİH ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
72 ASLI ÖZEL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK İ.Ö.
73 YASEMİN YÜKSEL DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
74 İLKNUR KURBAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH İ.Ö.
75 HANDE IŞIK FATİH ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
76 İFFET RUKİYE AKSÜT ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
77 ÖMÜRCAN ÜNYE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
78 SEDA ESGİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİM
79 TUĞBA AKYOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
80 BAHAR PECE AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
81 KÜBRA ERENEL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
82 BARIŞ YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
83 NAZMİYE ÖĞ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK İ.Ö.
84 ENES GÜRSOY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
85 UĞUR ÖZDEMİR MUĞLA ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
86 SEVİM AKKUŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FELSEFE İ.Ö.
87 CANSU DEMİR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MALİYE İ.Ö.
88 DİDAR KORKMAZ BİLECİK ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
89 BURAK DEMİR AÇIKÖĞRETİM ÇALIŞMA EKONOMİSİ
90 ABBAS ASLAN AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
91 MUHLİS BÜYÜKKAYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMLERİ
92 ZEHRA ZOPLUOĞLU ABANT İZZET BAYSAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
93 GÜRKAN ORUÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
94 GÖKSEL KARAVELİ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
95 DİLRUBA ERKOÇ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
96 REYHAN GÜVEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
97 MELTEM GÜÇLÜ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
98 ESENGÜL AKDEMİR AÇIKÖĞRETİM DIŞ TİCARET
99 YASEMİN SARIBAŞ AÇIKÖĞRETİM HALKLA İLİŞKİLER
100 UĞUR YAYLA GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
101 HARUN İNCİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT İ.Ö.
102 SEVAL HAZANGİL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETME
103 ÖMER GÜNEŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART MATEMATİK İ.Ö.
104 AYCAN AKBULUT AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
105 MERVE ECE NİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
106 RIDVAN ALTUN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
107 ADEM KARA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ İ.Ö.
108 KURTULUŞ SÜRMELİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
109 KAYAHAN DEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY
110 EBRU SERİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
111 AHMET HAŞİM UYAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER İ.Ö.
112 ÜMMEHAN AKINCI KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
113 ZEHRA YILDIZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARİH
114 MEHMET KARA BOZOK ÜNİVERSİTESİ KİMYA İ.Ö.
115 ERDİ ÇİL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETME
116 İBRAHİM YILDIRIM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK
117 CEYDA BATMAZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ İ.Ö.
118 BÜŞRA PIRLANT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KİMYA İ.Ö.
119 YELDA TOPAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK İ.Ö.
120 ÖZDEN GEDİK AÇIKÖĞRETİM KAMU YÖNETİM
121 ŞAHİN KÜÇÜKKAYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (BURSLU)
122 MURAT AKKAYA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GÜMRÜK İŞLETME
123 SİNEM ŞENER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
124 SENA ÇOLAKOĞLU AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
125 ELİF ÇAKMAK AÇIKÖĞRETİM
126 YASEMİN YÜZSEVEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
127 AYŞE ÇAY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ FİZİK
128 FERHAT GEDİK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
129 MEHMET YALÇIN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ VE PROTEZ
130 OĞUZHAN YILDIZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
131 BARIŞ BALCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
132 FATMA NUR YILDIZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ İ.Ö.
133 HATİCE KARAARSLAN RİZE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
134 BUĞRA DENİZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
135 MÜNİRE AYDENİZ GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
136 DEMET TOKAT NAMIK KEMAL
137 MUHAMMED DÖNEK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZİK
138 GÖZDE ŞENER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
139 OZAN AYDINER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
140 MEHMET KERİM AYDIN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ GENETİK
141 ELİF GÖKAY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER KAMU YÖNETİM İ.Ö.
142 HAZAL ELİŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
143 LOKMAN AKGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI İ.Ö.
144 YASİN SOY MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER İŞLETME İNG.
145 GÜL AĞGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
146 MERYEM KARABULUT DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER MALİYE İ.Ö.
147 AYŞEGÜL KÜÇÜKYILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA
148 KÜBRA KOÇOĞLU GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
149 YASEMİN ERBAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
150 SAMET KARAKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM KAMU YÖNETİMİ
151 GÜLDALI KUZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM BANKACILIK VE SİGORTACILIK
152 AYFER ÇALIKIRAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİ YÖNETİMİ
1 AYŞEGÜL CESUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
2 İREM AHMETOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
3 OĞUZHAN SARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ RADYO,SİNEMA VE TELEVİZYON
4 BEGÜM ERDEM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
5 İLKNUR GÜLERTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
6 ŞÜKRİYE KARAMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
7 EZGİ AKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
8 SEDA SUNGUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TARİH
9 ESRA ARSLAN MARMARA GAZETECİLİK
10 ELİF TUFAN MARMARA MÜTERCİM TERCÜMANLIK FRANSIZCA
11 IRMAK AKGÜL MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
12 CANSU KIRAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
13 GÜLHAN ŞALE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TARİH
14 FATMA GÜLBAHAR MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ TARİH
15 DUYGU AKSOY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
16 BÜŞRA KANTAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK ALMANCA
17 LALE GÜRLÜK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
18 NESLİHAN KILINÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
19 KÜBRA ÖNEL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
20 ELMAS KİRLİBAL AMASYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
21 GÜLCAN YUSUFOĞLU KAFKAS ÜNİVERSİTESİ FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
22 YAVUZ SELİM KURTOĞLU BOZOK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
23 TUĞBA ÇORLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
24 ÖZNUR DEMİR CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
25 SEVİL KARAKILIÇ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
26 PELİN SEYMA ÖNDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
27 GÖKÇE URAL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA ÖĞRETMENLİĞİ
28 BURAKCAN ÖZKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK İ.Ö.
29 MELİKE KAYIŞOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
30 MERVE ÇETREFLİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ İ.Ö.
31 MERVE ÖZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
32 KAAN ZÜMRÜTKAYA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
33 SADIK BAYKARA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERTİSESİ İNŞAAT İ.Ö.
34 MUSTAFA ÖZER ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK İ.Ö.
35 MERYEM ÖLMEZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
36 DİDEM ÜNLÜTÜRK KOÇ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
37 ÖZGE KARAYEL OKAN ÜNİVERSİTESİ DİL AĞIRLIKLI PROGRAMLAR BURSLU
38 DEMET KAYĞUN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER
39 BATUHAN GÜÇKAYA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
40 BÜŞRA TOKSÖZ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI İNG-TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK İ.Ö.
41 MERVE GÖK FATİH ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSİLİĞİ ( TÜRKÇE )
42 DUYGU ÇİFÇİ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON % 50 BURSLU
43 İLKAY YETİK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA İ.Ö.
44 RABİA GÜNAY İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İNG-TÜRKÇE ÇEVİRMENLİK ( İNG) İ.Ö.
45 HAKAN TOPAÇ FATİH ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BURSLU
46 DİLŞAH ALPARSLAN OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROGRAMLAR
47 TOLGAY YASAK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT
48 CEREN YILDIRIM RİZE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
49 CANER ÖZSARAÇ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
50 BARIŞ UZUN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
51 ELİF YILDIZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT
52 YILDIRIM GÖKTÜRK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT A.Ö.
53 BİRNUR TOPAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE A.Ö.
54 SAMET ER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
55 BEDİA İSMET GÜRDAMAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ A.Ö.
56 ASLI NUR BİNGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
57 AKIN ERDEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME A.Ö.
58 MUSTAFA YEŞİLYURT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET A.Ö.
59 ALİ SİNAN AKHOROZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT A.Ö.
GÜNER AKIN LİSESİ 2007 MEZUNLARINDAN BU SENE ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZ
60 İSMAİL BOZKURT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
61 NAZAN TAŞKIN BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
62 AHMET UÇTU CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
63 AYCAN YILMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
64 BÜŞRA TÜRKDÖNMEZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ DİŞ
65 SEVİM GÖKDEMİR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
66 EBRU HIRIOĞLU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART BİYOLOJİ İ.Ö.
67 MERVE YILMAZ AÇIKÖĞRETİM MUHASEBE
68 İBRAHİM YAZAR KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK
69 MERYEM KÜLÜNK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
70 ZEYNEP ASLANTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
71 ABDURRAHMAN DÖNMEZ FATİH ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET
72 ASLI ÖZEL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK İ.Ö.
73 YASEMİN YÜKSEL DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
74 İLKNUR KURBAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH İ.Ö.
75 HANDE IŞIK FATİH ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
76 İFFET RUKİYE AKSÜT ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
77 ÖMÜRCAN ÜNYE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
78 SEDA ESGİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİM
79 TUĞBA AKYOL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
80 BAHAR PECE AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
81 KÜBRA ERENEL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
82 BARIŞ YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
83 NAZMİYE ÖĞ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK İ.Ö.
84 ENES GÜRSOY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
85 UĞUR ÖZDEMİR MUĞLA ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
86 SEVİM AKKUŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FELSEFE İ.Ö.
87 CANSU DEMİR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MALİYE İ.Ö.
88 DİDAR KORKMAZ BİLECİK ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
89 BURAK DEMİR AÇIKÖĞRETİM ÇALIŞMA EKONOMİSİ
90 ABBAS ASLAN AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
91 MUHLİS BÜYÜKKAYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMLERİ
92 ZEHRA ZOPLUOĞLU ABANT İZZET BAYSAL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
93 GÜRKAN ORUÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
94 GÖKSEL KARAVELİ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
95 DİLRUBA ERKOÇ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KİMYA
96 REYHAN GÜVEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
97 MELTEM GÜÇLÜ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İ.Ö.
98 ESENGÜL AKDEMİR AÇIKÖĞRETİM DIŞ TİCARET
99 YASEMİN SARIBAŞ AÇIKÖĞRETİM HALKLA İLİŞKİLER
100 UĞUR YAYLA GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
101 HARUN İNCİR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT İ.Ö.
102 SEVAL HAZANGİL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETME
103 ÖMER GÜNEŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART MATEMATİK İ.Ö.
104 AYCAN AKBULUT AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
105 MERVE ECE NİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
106 RIDVAN ALTUN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
107 ADEM KARA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ İ.Ö.
108 KURTULUŞ SÜRMELİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
109 KAYAHAN DEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY
110 EBRU SERİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE İ.Ö.
111 AHMET HAŞİM UYAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER İ.Ö.
112 ÜMMEHAN AKINCI KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
113 ZEHRA YILDIZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TARİH
114 MEHMET KARA BOZOK ÜNİVERSİTESİ KİMYA İ.Ö.
115 ERDİ ÇİL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETME
116 İBRAHİM YILDIRIM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK
117 CEYDA BATMAZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ İ.Ö.
118 BÜŞRA PIRLANT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KİMYA İ.Ö.
119 YELDA TOPAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK İ.Ö.
120 ÖZDEN GEDİK AÇIKÖĞRETİM KAMU YÖNETİM
121 ŞAHİN KÜÇÜKKAYA İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (BURSLU)
122 MURAT AKKAYA İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GÜMRÜK İŞLETME
123 SİNEM ŞENER YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
124 SENA ÇOLAKOĞLU AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
125 ELİF ÇAKMAK AÇIKÖĞRETİM
126 YASEMİN YÜZSEVEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
127 AYŞE ÇAY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ FİZİK
128 FERHAT GEDİK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
129 MEHMET YALÇIN MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ VE PROTEZ
130 OĞUZHAN YILDIZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
131 BARIŞ BALCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
132 FATMA NUR YILDIZ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ İ.Ö.
133 HATİCE KARAARSLAN RİZE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
134 BUĞRA DENİZ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.
135 MÜNİRE AYDENİZ GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
136 DEMET TOKAT NAMIK KEMAL
137 MUHAMMED DÖNEK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZİK
138 GÖZDE ŞENER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
139 OZAN AYDINER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
140 MEHMET KERİM AYDIN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ GENETİK
141 ELİF GÖKAY ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER KAMU YÖNETİM İ.Ö.
142 HAZAL ELİŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ İ.Ö.
143 LOKMAN AKGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI İ.Ö.
144 YASİN SOY MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER İŞLETME İNG.
145 GÜL AĞGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM İŞLETME
146 MERYEM KARABULUT DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER MALİYE İ.Ö.
147 AYŞEGÜL KÜÇÜKYILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA
148 KÜBRA KOÇOĞLU GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
149 YASEMİN ERBAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
150 SAMET KARAKAYA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM KAMU YÖNETİMİ
151 GÜLDALI KUZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM BANKACILIK VE SİGORTACILIK
152 AYFER ÇALIKIRAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİ YÖNETİMİ