Güner Akın Lisesi Öğrenci ve Mezun sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasköy Güner Akın Lisesi Forumuna Misafir

Liseli kıza seks tuzağı

ali bayar
    ali bayar
    Ali Bayar
    Ali Bayar

Erkek
    Ad Soyad : aLi bayaR
    Okul No : 2664
    Sınıfım : 11 / Tm-C
    Okul Durumu : Mezun

Burcum : Akrep
    Tuttuğu Takım : Liseli kıza seks tuzağı Fb190710
    Ruh Halim : Liseli kıza seks tuzağı Relax10

Rep Gücü : 21510
    Rep Puanı : 9
    Mezuniyet Yılı : 2007
    240208

Liseli kıza seks tuzağı Empty Liseli kıza seks tuzağı

Mesaj tarafından ali bayar

Liseli kıza seks tuzağı 5045835

Samsun'da bir lisede okuyan D.A. tecavüze uğradığını ileri sürerek 3 kişiden şikayetçi oldu. Genç kız çekilen fotoğraflar ile kendisine şantaj yapıldığını belirtti.

FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN
    Samsun’da geçen Ocak ayında ortaya çıkan olayda, 15 yaşındaki lise öğrencisi D.A. tanışıp arkadaş olduğu 3 kişinin cep telefonlu seks tuzağına düştü. Tanıştığı kişilerin bıçakla tehdidiyle uygunsuz görüntüleri ve fotoğrafları çekilen D.A. şantaja uğrayarak kendisine tecavüz edildiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Cinsel ilişkiye girildiği doktor raporuyla da tespit edilen genç kız, başka bir okula kaydını aldırdı. D.A.'nın ifadelerinden hareket eden polis 2’si üniversite öğrencisi 3 kişiyi gözaltına aldı. Sorgulamalarının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan 29 yaşındaki B.K., 22 yaşındaki üniversite öğrencileri F.A. ve U.G., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ele geçirilen cep telefonu görüntülerinde ise genç kızın sevişirken görüntülendiği ve zaman zaman da ekrana bakarak güldüğü tespit edildi.
    Olay geçen Ocak ayında Samsun’da ortaya çıktı. İddiaya göre, lise öğrencisi D.A., 2006 yılının Ağustos ayında internette MSN’den B.K. ile tanıştı. Aynı yılın Eylül ayında B.K. ile yüzyüze görüşüp arkadaşlık yapmaya başlayan D.A., bir kız arkadaşının aracılığıyla internet kafede üniversite öğrencisi F.A. ile tanıştı. İnternet kafede bulunduğu sırada yanına gelen F.A., genç kızı konuşma bahanesi ile dışarıya çıkardı ve bıçakla tehdit ederek arkadaşı üniversite öğrencisi U.G.’nin evine götürdü. F.A. ile U.G., genç kızı tartaklayıp bıçakla tehdit ederek cinsel ilişkiye zorladı. Her iki üniversite öğrencisi de D.A. ile ilişkiye girdi. Bu olaydan kimseye bahsetmeyen D.A.’yı, internette tanıştığı ve daha sonra yüzyüze görüştüğü B.K. geçen yıl Mart ayında telefonla arayarak, üniversite öğrencileri ile ilişkiye girmesinden haberi olduğunu ve kendisiyle de ilişkiye girmesini, aksi takdirde kardeşini öldüreceğini söyledi. Korkuya kapılan D.A., 2007 Mart ve Temmuz ayları arasında B.K. ile buluşarak bir çok kez cinsel ilişkiye girdi.
    Kendisini ilişkiye zorlayan üç kişiden uzaklaşmak isteyen D.A. şehir dışına tatile çıktı. Ancak B.K. geri dönmesini söyleyerek cep telefonuna tehdit mesajları attı. Son olarak geçen Ocak ayında da B.K., genç kızın evine giderek camına taşı atıp, “Benimle görüşmezsen resimlerini internete yayarım” diyerek tehdit edince aile polise başvurarak şikayetçi oldu. Bunun üzerine B.K., gözaltına alındı. Genç kızın ifadesine başvuran polis, olaylara karıştığı ve genç kızla zorla birlikte olduğu ileri sürülen iki üniversite öğrencisi F.A. ve U.G.’yi de kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.
    BIÇAKLA TEHDİT EDİP TECAVÜZ ETMİŞLER
    Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren D.A. 3 zanlıdan da şikayetçi olduğunu belirterek, başından geçen olayları anlattı. İnternet kafede chatleşirken B.K. ile tanıştığını söyleyen D.A., “Bu şahısla internet ortamında görüşmelerimiz oldu. Daha sonra bizzat yüzyüze görüşmeye başladık. Bir arkadaşımın aracıılığıyla da F.A. ile tanıştım. Bir gün ben internet kafedeyken, F.A. yanıma gelerek beni dışarıya çağırdı. Bana bıçak göstererek, ‘Benimle geleceksin. Gelmezsen çok kötü olur’ dedi. Beni bir eve götürdü. U.G.’nin eviydi. Beni dövüp bıçakla tehdit ettiler. ‘Kardeşini ve seni öldürürüz’ dediler. Bana tecavüz ettiler. Bu olaydan sonra ben U.G. ve F.A. ile görüşmedim ve başka tecavüz olayı söz konusu olmadı. Ancak B.K. ile internette görüşmem devam ediyordu. Başıma gelen tecavüz olayından sonra B.K. beni cep telefonumdan arayarak, ‘bak yanımda kim var. U.G. var. Onunla ilişkiye girmişsiniz, benimle de ilişkiye gireceksin. Yoksa kardeşini öldürürüm, sana işkence yaparım’ dedi. 2007 Temmuz ayına kadar B. ile birden çok ilişkiye girdik. Beni rahatsız etmeleri ve tehditler devam etti. Bana ‘Neler yapabileceğimi düşünün’ gibi şeyler söylüyordu. Elinde CD görüntülerinin olduğunu söyleyerek, ‘Ben eşşeğimi sağlam kazığa bağlarım. Benim olmazsan resimlerini internete yayarım’ diyordu. En son eve gelip cama taş attı. Cama çıkan babama aşağıdan bağırmış, ‘telefonunu açsana ***, kızın benle görüşsün’ demiş. Bunun üzerine ailem polise müracaat etti” diye konuştu.
    SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER
    Genç kızın yaşadığı bu olayları evde tuttuğu günlüğüne tek tek yazdığı ortaya çıktı. Genç kızın ailesi savcılığa günlüğü de delil olarak verdi. Polisteki sorgulamalarının ardından çocuğun cinsel istismarı, tehdit ve şantaj suçlarından nöbetçi mahkemeye çıkarılan ve suçlamaları kabul etmeyen 3 kişi tutuklanarak cezaevine kondu. Zanlılardan F.A ve U.G. genç kız ile bir kez yüzyüze görüştüklerini belirterek, “Birlikte çiftlik caddesinde dolaştık. Kendisiyle zorla ilişkiye girmedik” diye konuştu. Diğer zanlı B.K. ise, genç kız ile ilişkiye girmediğini ve kamera ile kayıt yapmadığını söyleyerek, “D.A. ile arkadaştık ve benimle her şeyini konuşuyordu. Görüntü ve fotoğrafların bulunduğu telefon bellek kartını kendisi bana saklamam için verdi. Ailesinin eline geçmesinden korkuyordu. Kendisiyle ilişkiye girmedim” dedi.
    Cinsel ilişkiye girildiği doktor raporuyla da tespit edilen genç kız, başka bir okula kaydını aldırdı. B.K.’nın cep telefonunda genç kızın uygunsuz pozisyonlarda 26 kare fotoğrafı ile görüntüleri ele geçirildi. Ele geçirilen cep telefonu görüntülerinde ise genç kızın sevişirken görüntülendiği ve zaman zaman da ekrana bakarak güldüğü tespit edildi. Ayrıca K.’nın telefonunda yaşları küçük başka kızlara ait aynı tip fotoğraflarda bulundu.
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

ali bayar

Mesaj Paz 24 Şub. - 17:49:35 tarafından ali bayar

şerefsizler ne olucak
    OzAn

Mesaj Çarş. 26 Mart - 7:32:03 tarafından OzAn

IyI oLmuş ona akILLI oLmazsa Her An geLir .... Very Happy

Forum Saati Perş. 28 Mart - 20:58:35