Güner Akın Lisesi Öğrenci ve Mezun sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasköy Güner Akın Lisesi Forumuna Misafir

3 posters

GÜLE GÜLE SEVGİLİ...

...y$mn...
    ...y$mn...
    KıdemLi üye
    KıdemLi üye

Kadın
    Okul Durumu : Öğrenci

Burcum : Oğlak
    Tuttuğu Takım : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Gs190510
    Ruh Halim : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Deli10

Rep Gücü : 18201
    Rep Puanı : 0

GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Empty GÜLE GÜLE SEVGİLİ...

Mesaj tarafından ...y$mn... Çarş. 28 Mayıs - 16:49:31

GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Yanin9ro8kv2ox2nj9iz2tj6
    GüLe GüLe SevgiLi. . GüLe GüLe. . .

Askin adi Yok artık Yuregimde Ne Senin Nede Askin... Cunku Artık Benim bir yüreqimde Yok... Sen GitmeLerinLe Son vermeLerinLe ParcaLadin Yuregimi...Hep Beni Yarı YoLda Bıraktın Kac Kere Kırdın KaLbimi Kac kere Daha kıracaksın ? ....

Her BuLdugum Yerde Kaybettim Seni.. Unuttum Dedim Ama AnLadımki Unuttugum Sadece BenLiğimdi...Kendimdi... Evet SevgiLi Seni Her Kaybedişimde Kendimide Kaybettim Ben... Her Gidişinde Yüregimide aLdın Götürdün.... Senden Baska Kimseyi Görmeyen Bu GözLer Senin BüyüLeyici Işığına Kandı... Tıpkı MeLek YüzLü ŞeytanLar Gibiydin Sende... ALdatıLan Yuregime bir defada Sen vurdun... ALdatıLdım .... KandırıLdm... Ama Sevmekten Vazgecmedim.. YüregimLe Sevdim KaLbimLe Sevdim... AsLa Vazgecmedim...

Sen Beni Haketmiyorsun.... Sen Hic Kimseyi Haketmiyorsun... Ve Sen SeviLmeyide Sevmeyide Haketmiyorsun... Sen zaten Sevmeyi BiLmiyorsun... Sen Sadece aşki Harcıyorsun YaLan SözLerinLe.... Peki Bana söyLedikLerin... VerDigin SözLer ? Ettigin YeminLer Ne oLdu... Hepsi Bir anda Yok oLdu ÖyLe DeğiL mi ? Bunu Yapan Benim Sevdigim oLamaz....

Sen Benim Sevdigim oLamazsin.. Konuş Ne oLur Susma... Kimsin Sen.. ? SöyLesene SevgiLinin Yerini aLan şeytan SöyLe ! Sen Benim SevgiLim... Sen Ustume Titreyen SevgiLim DeğiLsin ! Gidiyorum Diyorsun.... Beni Bırakıp bir Kez Daha Gidiyorsun..... SöyLe SevgiLi Bu Kacinci ?

Ben Artık Sayamıyorum .... Gitme Demek GeLiyor Icimden Ama Diyemiyorum... Sensiz Yapamam Diyemiyorum.... Sensiz oLamam Diyemiyorum.... Konuşamıyorum... Ben SöyLeyemiyorum SevqiLi Sen BiL... GiderSen KaLbimide Götürürsün Yanında BiLiyorum... KaLbi oLmadan Yaşayamaz Insan... Ben KaLbim oLmadan NasiL Yaşarim ?

Gitme Diyemiyorum Sana SevqiLi Bu Yüzden Git Diyorum...Git Derken \"me\" yi ekLeyecek mecaLim Yok anLasana. . .
    Hem Zaten Gitme Dememi isteyen birinide Göremiyorum Karşımda... Sen Coktan Hazirsin SevgiLi Sen Coktan Gitmişsin.. Ruhun KaLbin bir başkasinin Artık.... Keşke Gittiginde Bedeninide Götürseydin.... Kendine BöyLe bagLamadan Önce Gitseydin....

Beni AgLatmak Hosuna Gidiyor DeğiLmi ? Bu kez AgLamıyacağım.... GözyaşLarimi icime Akıtarak Sessizce BekLiyeceğim Dönmeni DeğiL Gitmeni... Çünkü Ben Sensiz Daha mutLuyum... Sen beni Uzmekten Baska Bir işe Yaramiyorsun...

Hadi Git Artık SevgiLi... Git Artık YaLancı SevgiLi ... Git Artık aşktan anLamayan SevgiLi... Hadi Git Artık!!

Cıkma Bir Daha Kar$ima Ne oLur ! Söz Ver... Ama bu Daha once Verdigin SözLer Gibi oLmasin..!! YaLan oLmasin Ne oLur... Bir Daha Cıkma Karşima! ! !

GüLe güLe SevgiLi. .GüLe GüLe.
    deniz_yıldızı
    deniz_yıldızı
    Sadık Üye
    Sadık Üye

Kadın

Burcum : Yengeç
    Tuttuğu Takım : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Fb190710
    Ruh Halim : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Ozlemi10

Rep Gücü : 17791
    Rep Puanı : 1

GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Empty Geri: GÜLE GÜLE SEVGİLİ...

Mesaj tarafından deniz_yıldızı Çarş. 28 Mayıs - 18:13:46

çok güzelmiş paylaşım için teşekkürler WinkWinkWink
    duygusuzduygu
    duygusuzduygu
    Özel Üye
    Özel Üye

Kadın
    Okul Durumu : Mezun

Burcum : Ikizler
    Tuttuğu Takım : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Besikt10
    Ruh Halim : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Cilgin10

Rep Gücü : 18245
    Rep Puanı : 2

Mesaj tarafından duygusuzduygu Çarş. 28 Mayıs - 20:29:29

güle güle sevgili....
    ...y$mn...
    ...y$mn...
    KıdemLi üye
    KıdemLi üye

Kadın

Burcum : Oğlak
    Tuttuğu Takım : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Gs190510
    Ruh Halim : GÜLE GÜLE SEVGİLİ... Deli10

Rep Gücü : 18201
    Rep Puanı : 0

Mesaj tarafından ...y$mn... Cuma 30 Mayıs - 14:39:42

gitme diyemiyorsak mecburuz git demeye..Sad

Forum Saati Perş. 9 Mayıs - 16:26:37